درباره اسمارت بیست

ما در اسمارت بیست با تولید و همچنین واردات کالای نظارتی، حفاظتی و هوشمند سعی داریم در ارتقا سطح کیفیت زندگی، امنیت، آرامش و آسایش هموطنانمان سهمی داشته باشیم. ما در اسمارت بیست با ایجاد واحدهای مختلف فنی و پشتیبانی سعی کرده ایم تا بهترین خدمات و پشتبانی را برای مشتریان  و نمایندگان خود فراهم کنیم. چرا که بقا و ادامه کار ما بستگی مستقیمی با میزان رضایت مشتریان ما دارد.

با اعتماد شما قدم بر میداریم

همکاری با بیش از 100 شرکت برتر در ایران

در طی 10 سال فعالیت در حوزه نظارت تصویری با شرکت های مختلفی کار کرده ایم. بانک ها، دانشگاه ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی، کارخانه ها، سازمان های دولتی و خصوصی، شهرداریها، اتاق های بازرگانی، فروشگاه ها و مراکز خرید تنها بخشی از مشتریان ما هستند. شعبه های مختلف بانک ملت، بانک مسکن، بانک سپه، دانشگاه شیراز، شرکت پالایش نفت، کمیته امداد امام خمینی، شهرداری شیراز، سازمان تعزیرات حکومتی، شرکت مینو، شرکت یک و یک و … 

کافی است به ما اعتماد کنید

تعهد ما به مشتریانمان باعث شده تا در انتخاب برندهایی که به مشتریانمان ارائه می‌دهیم حساس باشیم. برند هایک ویژن که نمایندگی آن را در سال 1394 دریافت کردیم، برند شماره یک دنیاست. این برند در رده‌بندی‌های جهانی بالاتر از برندهای معتبر اروپایی و آمریکایی قرار دارد. هایک ویژن برای پوشش کامل بازار، برند جدیدی را وارد بازار کرد که برای کاربری‌های کوچک‌تر مانند ادارات و منازل مسکونی کاربرد بسیاری دارد. همچنین حهت تامین نیازهای مخاطبان، نمایندگی هایلوک را نیز دریافت کردیم تا مشتریان در هر سطح امنیتی بتوانند از محصولات ما استفاده نمایند. اما این تنها شروع راه بود. هدف اصلی ما تولید و ارائه محصولی ایرانی به نام هیرو است، که توانسیم به آن دست یابیم. در حال حاضر ما با تولید محصولات متنوع هیرو توانسته‌ایم بخش بزرگی از نیازهای امنیتی و نظارتی کاربرانمان را با یک محصول ایرانی با کیفیت تامین نماییم.