تماس با ما

تیم اسمارت بیست همواره آماده ارائه خدمات به شما مشتریان محترم در سریعترین زمان ممکن بوده و باعث افتخار ماست هرگونه نظر انتقاد یا پیشنهادی که دارید را با ما درمیان بگذارید.

تماس با ما

  سوالات پرتکرار

  نحوه سفارش کالا در اسمارت بیست چگونه است؟

  سفارش کالا در اسمارت بیست، به صورت اینترنتی و غیر حضوری بوده و طبق ضوابط مندرج در رویه سفارش کالا انجام می‌پذیرد. برای اطلاع دقیقتر از نحوه سفارش کالا و پرداخت وجه می‌توانید به صفحه " رویه سفارش کالا در اسمارت بیست " مراجعه کنید.

  آیا امکان خرید حضوری و یا مشاهده محصول در محل شرکت وجود دارد؟

  بله ، اسمارت بیست با رعایت حقوق مصرف کننده و در جهت تسهیل فرایند خرید غیر حضوری ضوابط و مراحل سفارش، ارسال و بازگشت کالا را به گونه ای طراحی کرده تا مصرف کننده بتواند پروسه خرید مشابه با خرید حضوری و با مزایای بیشتر داشته باشد. از این رو نیازی برای خرید حضوری دیده نمی شود اما شما می توانید هم از طریق نمایندگان ما و هم از طریق دفتر مرکزی نیز اقدام به خرید نمایید.

  پیگیری وضعیت ارسال مرسوله به چه صورت است؟

  برای پیگیری وضعیت ارسال مرسوله، با مراجعه به پنل کاربری خود می‌توانید وضعیت مرسوله خود را بررسی کنید. بسته به نحوه ارسال کالا کد رهگیری مرسوله نمایان می‌شود و از طریق شرکت مربوطه قابل پیگیری است. اگر مرسوله شما توسط پیک اسمارت بیست ارسال شده و در مدت معین به دست شما نرسیده است می‌توانید با تماس تلفنی یا گزینه پیگیری سفارش از طریق پنل خود از وضعیت مرسوله آگاه شوید.